Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Львівська міськрада

Бюджет Львова отримав понад 80 млн. грн. від оренди і приватизації майна за минулий рік

Бюджет Львова отримав понад 80 млн. грн. від оренди і приватизації майна за минулий рік

lviv.tv

Середа, 30 січня 2013, 15:27

Бюджет Львова отримав понад 80 млн. грн. від оренди і приватизації майна за минулий рік

Близько 60 млн. грн. від приватизації та 24 млн. грн. від оренди комунального майна надійшло до міського бюджету Львова у 2012 році.

Про це сьогодні, 30 січня, на брифінгу повідомив начальник управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради Євгеній Климкович, інформує кореспондент Варіантів

Він наголосив, що майже 20%, а саме – 12 млн. з суми за приватизацію майна склав виторг за об’єкти, які були продані способом аукціону.

"Середня оцінка майна в місті – 4 тис. грн за кв м., на аукціоні ціна зростає мінімум до 7 тисяч за метр квадратний", – зазначив Климкович.

До трьох найбільш успішних об’єктів, проданих минулого року шляхом аукціону, за словами чиновника, можна віднести будівлю на куті вулиць Словацького та Дорошенка – об’єкт площею близько 200 кв м продали за ціною більше 20 тис. грн за кв м, споруду на вул. Горської,1 – магазин площею 70 кв м (2 млн грн) та об’єкт на вул. Шевська, 12 – близько 5 тис. грн за кв м.

Всього ж, як зазначив началник управління комунальної власності, у минулому році продали 12 об’єктів комунальної власності.

Також, за словами Климковича, за останні шість років до бюджету міста надійшло на 280 млн грн більше надходжень від оренди та приватизації майна

"Додаткові надходження стали можливими через наведення порядку з оцінкою комунального майна. Раніше воно недооцінювалось і бюджет втрачав кошти", – резюмував Климкович. 


Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.