Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

отець Михайло Льода

Середа, 9 березня 2022, 15:05

Думки отця Михайла Льоди про війну

отець Михайло Льода

Православний священник Михайло Льода, який мешкає на Львівщині та має парафію у селі Женів, поділився своїми думками про війну.

1. Отче, Ісуса Христа розіп'яли через заздрість. Хіба це не теж, що зараз Росія робить щодо до України?

Так! Христа розіп'яли через заздрість фарисеїв, які не хотіли сприйняти Його духовного погляду на життя. Нинішню ситуацію коли сусідня держава Росія напала на Україну, можна порівняти з минулими століттями. Росія готова на все, переслідуючи, грабуючи та принижуючи Україну! А саме сьогодні вона готова розіп'яти та стерти з обличчя землі.

2. Чи буде після війни духовне піднесення християнського люду?

Навернення обов'язково буде! Нині варто пригадати слова: "Коли тривога, то людина звертається до Бога". Війна повинна достукатися до сердець людей у надії, що все є від Бога. Людина має дякувати за допомогу.

3. Як поєднати любов до ближнього та автомат?

Господь хоче достукатись до кожного, оскільки ми повинні любити ближнього свого. Росія, як агресор, нападає та вбиває, а України, яка ніколи не нападала, захищає себе. Наші захисники взявши автомат у руки не тому, що хотіли когось вбивати, а для того, щоб захищати спокій. У Старому Завіті Господь закликає людей захищати себе.

4. Що навчає Божа наука про захист Батьківщини?

Кожний народ має свою Батьківщину та намагається її захистити. Господь закликає нас захищати свій край, рідних, цінності та традиції. Ми українці, і тому маємо цінувати свою землю, але й мусимо пам'ятати, що ми тут у своїй Батьківщині, лише гості, а наша Батьківщина – на небі.

Отець Михайло Льода народився 23 січня 1957 року у Яворівщині, служить у храмах ПЦУ – у церкві Святого Великомученика Димітрія Солунського у селі Женів та у церкві Покрови Пресвятої Богородиці у селі Полтва.

авторка: Анастасія Журат

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.