Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

спалювання сухостою

loda.gov.ua

Вівторок, 29 березня 2022, 11:12

У лікарні Львова померло троє людей, які гасили підпалену траву

спалювання сухостою

У лікарню Львова госпіталізували дев’ятьох постраждалих, які гасили підпалену траву, троє із них померли.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Станом на 28 березня, за останні 10 днів до Центру термічної травми та пластичної хірургії Першого медичного об’єднання Львова госпіталізували дев’ятьох пацієнтів із важкими опіками тіла, що гасили траву, яку підпалили невідомі. Троє із них померли.

"Всі ці чоловіки та жінки – гасили траву, яку підпалили невідомі. Треба розуміти, що людина, заходячи на територію де горить трава, має небезпеку того, що на ній загориться одяг. І так часто стається. Були пацієнти, які мали по 80-90% глибоких опіків тіла, і вони, на жаль, померли" – зазначив завідувач Центру термічної травми та пластичної хірургії Василь Савчин.

Зараз на лікуванні перебуває 6 пацієнтів, які мають глибокі опіки верхніх та нижніх кінцівок. Їхній стан – важкий, лікарі надають всю необхідну медичну допомогу.

Зазначимо, від початку року у львівській громаді зафіксували уже 10 великих пожеж в екосистемах, площа горіння яких становила від 200 до 500 кв.м.

Додамо, надзвичайники закликають мешканців області не спалювати суху траву, в умовах воєнного стану постійні виїзди рятувальників на ліквідації пожеж сухостою – це не лише зайві витрати ресурсів, а й злочин.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram