Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

переселенці

uz.gov.ua

Понеділок, 4 квітня 2022, 13:28

На Львівщині за добу прийняли понад 1500 переселенців

переселенці

У області прийняли та розселили близько 1500 вимушених переселенців.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

За останню добу до Львівської області прибули близько 1500 вимушених переселенців, а всього на території Львівщини розселили 279 тисяч осіб.

"Розселили в області ще близько 1500 осіб. Від початку повномасштабного вторгнення військ рф в Україну – 279 тисяч. Приблизно така ж кількість людей поселилась у приватному секторі області самостійно" – написав Козицький.

Також за добу в області поліція опрацювала 1006 звернень про підозрілих людей чи об‘єкти. 

Нагадаємо, 30 березня Козицький повідомляв, що на Львівщині зареєстрували 262 тисячі переселенців, а пізніше заявив про 500 тисяч осіб.

За даними Укрзалізниці, станом на 28 березня, з початку російського вторгнення швидкісними поїздами з областей, де тривають бойові дії, до Львова евакуювали 158 тисяч переселенців, які або оселилися на території Львівщини або виїхали до країн Євросоюзу.

Раніше в області затвердили порядок розселення переселенців у гуртожитках львівських вишів.

Натомість 9 березня міський голова Львова Андрій Садовий порахував, що за два тижні війни Львів прийняв майже 200 тисяч переселенців. У місті виділять земельні ділянки для будівництва нового житла, а також Львові створили Центр підтримки, який збирає запити для працевлаштування переселенців. За його словами у Львові після війни на постійне проживання залишаться 50 тисяч переселенців.

Додамо, що на "Арені Львів" працює контактний центр, який приймає людей, що прибувають з залізничного вокзалу, приїжджають автобусами та приватним транспортом. Там вони отримують направлення на поселення.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram