Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ЛНМУ ім. Д. Галицького

wikipedia.org

Середа, 13 квітня 2022, 12:57

Викладачі медуніверситету надаватимуть медичну допомогу населенню Львівщини та переселенцям

ЛНМУ ім. Д. Галицького

Викладачі ЛНМУ ім. Д. Галицького робитимуть це на базі обласних закладів охорони здоров’я.

Голова Львівської ОВА Максим Козицький розпорядився залучити викладачів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького залучити до надання медичної допомоги населенню області та внутрішньо переміщеним особам.

Про це йдеться в його розпорядженні №59/22 від 12 квітня 2022 року.

"Залучати науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, лікарів-інтернів ЛНМУ ім. Д. Галицького до надання медичної допомоги населенню області та внутрішньо переміщеним особам, у тому числі до обходів пацієнтів, проведення консиліумів, клініко-експертної роботи (експертної оцінки історій хвороби згідно з системою контролю якості надання медичної допомоги)" – йдеться в документі.

Козицький доручив також департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА зобов’язати керівників закладів охорони здоров’я, які відповідно до укладених договорів співпрацюють з медуніверситетом, забезпечити до 22 квітня реєстрацію в електронній системі охорони здоров’я України науково-педагогічних працівників клінічних кафедр ЛНМУ ім. Д. Галицького, які здійснюють підготовку кадрів у сфері охорони здоров’я, за умови їх відповідності освітнім та кваліфікаційним вимогам, визначеним для лікарів та молодших спеціалістів з медичною освітою.

Зазначимо, на підтримку переселенців у Львівській області передбачили 78 мільйонів гривень.

Раніше в області затвердили перелік та обсяги закупівель продовольчих товарів, які необхідні для переселенців, а на початку обрали продукти, що увійшли до сухого пайка для внутрішніх переселенців в умовах воєнного стану в Україні.

Минулого тижня у Львівській ОВА визначилися з обсягом продуктів, які потрібно закупити для формування сухих пайків для переселенців.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.