Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівщина

Четвер, 14 квітня 2022, 16:15

На Львівщині за добу прийняли понад 2700 переселенців

Львівщина

Всього в області прийняли та розселили 311 тисяч осіб.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

За останню добу до Львівської області прибули 2750 вимушених переселенців, а всього на території Львівщини налічується 311 тисяч осіб.

"Прийняли й розселили ще 2750 людей, які були вимушені покинути свій дім. Від 24 лютого, за офіційними даними, на Львівщині надали прихисток 311 тисячам переселенців. Значна кількість людей поселилась у приватному секторі самостійно" – написав Козицький.

За його словами, в області налічується 11 тисяч облаштованих місць у державних та комунальних закладах, 3 тисячі – у приватній сфері.

Також за добу в області поліція опрацювала 1475 звернень про підозрілих людей чи об‘єкти.

Нагадаємо, 8 квітня Козицький повідомив про 450 тисяч переселенців на Львівщині, натомість 7 квітня він заявляв, що всього в області офіційно прийняли та розселили 289 тисяч осіб.

Крім цього, ще 31 березня голова Львівської ОВА повідомив про близько 500 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Однак, станом на 9 квітня, за даними Мінсоцполітики, у Львівській області зафіксували 50 тисяч внутрішньо переміщених українців.

Додамо, за даними Укрзалізниці, станом на 28 березня, з початку російського вторгнення швидкісними поїздами з областей, де тривають бойові дії, до Львова евакуювали 158 тисяч переселенців, які або оселилися на території Львівщини або виїхали до країн Євросоюзу.

Також 9 березня міський голова Львова Андрій Садовий порахував, що за два тижні війни Львів прийняв майже 200 тисяч переселенців. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.