Новини

Політика

Хорошковський виїхав з України – ЗМІ

Хорошковський виїхав з України – ЗМІ

news.liga.net

Хорошковський виїхав з України – ЗМІ

Понеділок, 4 лютого 2013, 11:28

Екс-перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський, за даними менеджерів каналу Інтер, був змушений покинути країну – з кінця грудня він перебуває, за інформацією різних джерел, у Франції чи Монако.

Про це інформує Українська правда

Як пише видання, нещодавній продаж Валерієм Хорошковським медіагрупи Інтер Дмитру Фірташу може бути пов’язаний з можливим тиском на нього після критики влади на Інтері.

"Дії Валерія Хорошковського привернули увагу "сім'ї президента", тому не виключено, що зараз за допомогою продажу каналу своєму партнеру він намагається врятувати цей актив", – розповіло "Комерсанту-Україна" джерело, близьке до однієї зі сторін переговорів.

Як відомо, Хорошковський висловив незгоду з повторним призначенням Миколи Азарова на посаду прем'єр-міністра й відмовився увійти в його уряд. Колишній перший віце-прем'єр заявив, що вважає Азарова нездатним проводити реформи.

Після цього в ефірі Інтера з'явилися сюжети з критикою влади. Прем'єр-міністр тоді заявив, що ці сюжети "є неправдивими й свідомо протистоять політиці уряду".

Сам Хорошковський пояснив рішення продати медіагрупу так: "У обставинах, які склалися, в мене немає можливості забезпечувати подальший розвиток групи, і саме ці обставини стали головним мотивом для продажу", – цитувала прес-служба.

Опціон на викуп контрольного пакета акцій групи Інтер з'явився у Фірташа на початку 2007 року, після того, як він продав групі свої телеканали "Мега", К1 і К2.

Джерело газети в Group DF розповіло, що переговори про викуп велися практично весь цей час, але Хорошковського не влаштовувала запропонована ціна. "Ціну Дмитро Фірташ у підсумку так і не підвищив", - стверджує співрозмовник.

Головний актив медіагрупи Інтер – однойменний телеканал.

Крім Інтера, у групу входять 7 невеликих ефірних каналів (НТН, "Мега", К1 та інші), один супутниковий ("Інтер+"), три сейлз-хауси й інформаційне агентство "Українські новини". 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.