Новини

Інфраструктура

Квиток на «Український експрес» зі Львова до Києва може коштувати 500 грн.

Квиток на «Український експрес» зі Львова до Києва може коштувати 500 грн.

img.20.ua

Квиток на «Український експрес» зі Львова до Києва може коштувати 500 грн.

Четвер, 3 травня 2012, 17:39

Рейси від Києва до міст, що приймають Євро-2012, триватиме 5-6 годин і може коштувати до 500 гривень. Про це на прес-конференції повідомив заступник генерального директора адміністрації Укрзалізниці Ігор Гладких.

Через випробування поїздів Hyundai «Укрзалізниця» не може оголосити про графік і ціни на «Український експрес».

«Укрзалізниця» прогнозує, що курсування поїздів «Українського експреса» розпочнеться із введенням графіка руху поїздів на 2012-2013 роки, яке відбудеться 27 травня. 

Крім того, попередня вартість проїзду за маршрутом з Києва до Львова в 1-му класі експреса становить 450-500 гривень, в 2-му - понад 200 гривень.

У той же час, остаточний графік і ціна на квитки на потяги Hyundai будуть відомі 24-25 травня.

«Я думаю, що числа 24-25 (травня) вже графік і ціна будуть обов'язково», — сказав І. Гладких. Також він уточнив, що причиною цього є проведення випробування поїздів.

«Український експрес» буде слідувати з Києва до Львова без зупинок, з Харкова до Києва із зупинками в Полтаві та Миргороді (Полтавська область) і з Донецька до Києва із зупинками в Лозовій (Харківська область), Полтаві та Миргороді.

Гладких зазначив, що пільгові тарифи на експрес поширюватися не будуть.

Крім того, чиновник повідомив, що поїзди Skoda курсуватимуть двома маршрутами назустріч один одному.

У першому випадку це – «Харків-Донецьк-Маріуполь (Донецька область)-Донецьк-Дніпропетровськ-Харків», у другому – «Харків-Дніпропетровськ-Донецьк-Луганськ-Донецьк-Харків».

Нагадаємо, в листопаді 2011 року «Укрзалізниця» за результатами проведеного конкурсу вирішила присвоїти швидкісним поїздам Hyundai назву «Український експрес».

Джерело: Дело

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.