Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пункт пропуску

dpsu.gov.ua

Четвер, 28 квітня 2022, 17:30

За добу з України виїхали майже 40 тисяч людей

пункт пропуску

За останню добу західний кордон України перетнули майже 67 тисяч людей, з них виїхали з країни 38 тисяч осіб.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон на своїй сторінці у Фейсбуці.

За добу, 27 квітня, державний кордон України на західній ділянці перетнули майже 67 тисяч осіб, що на 9 тисяч більше, ніж за попередню добу, та понад 17 тисяч транспортних засобів.

Зокрема, минулої доби з України виїхали 38 тисяч осіб. Більшість із тих, хто виїхав – майже 23 тисячі людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці. Наразі майже на усіх напрямках відсутні черги із пішоходів та транспортних засобів.

Також до України за минулу добу прибули понад 29 тисяч осіб, близько 23 тисячі з яких – українці, більшість з них – чоловіки.

Крім цього, було оформлено 220 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, через введення воєнного стану чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати з України, а польські прикордонники спростили формальності при перетині українсько-польського кордону до мінімуму.

Станом на 25 квітня до Польщі прибули майже 2,96 мільйона біженців з України, натомість станом на 18 квітня, починаючи з 24 лютого в Україну з-за кордону повернулися 1 мільйон 60 тисяч українців.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram