Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

info-zona.com

Вівторок, 3 квітня 2012, 10:27

«ДПЕК Західенерго» позичило в держави майже півмільярда під 15,7%

ПАТ «ДПЕК Західенерго» 28 березня за результатами тендеру уклало угоду з АТ «Ощадбанк» на відкриття двох відновлювальних кредитних ліній на загальну суму 410 млн грн. – повідомляють «Наші гроші» посилаючись на «Віснику державних закупівель».

Лінії у розмірі 250 та 160 млн грн. відкрито для поповнення обігових коштів терміном на один рік. Вартість обслуговування кредитів складе 64,39 млн грн. Це еквівалентнть 15,70% річних.

Єдиним конкурентом на тендері був «Перший український міжнародний банк» з групи Ріната Ахметова, який пропонував кредити під 25%.

ПАТ «ДПЕК Західенерго» контролюється групою Ахметова.

Нагдаємо, 28 березня акціонери ПАТ «Західенерго» на зборах прийняли рішення про перейменування у ПАТ «ДПЕК Західенерго». 

ПАТ «ДПЕК Західенерго» є одним із провідних українських виробників електроенергії та тепла. Електроенергія, вироблена компанією, постачається українським споживачам та на експорт до країн Європи. До складу товариства також входять Бурштинська ТЕС, Ладижинська ТЕС та Добротвірська ТЕС а також сервісні підприємства Галременерго, Львівенерго- спецремонт, Львівенергоавтотранс, Західенергопостач.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.