Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

нардепи з Львівщини

Вівторок, 3 травня 2022, 15:28

Піпа хоче забрати у Путіна перемогу над Гітлером

нардепи з Львівщини

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, де пропонують визнати неприпустимим присвоєння РФ перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сьогодні, 3 травня, на сайті Верховної Ради зареєстрували законопроєкт 7343, який передбачає визнати неприпустимість присвоєння Російською Федерацією перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Зокрема, прийняття постанови обумовлюється необхідністю засвідчити на державному рівні внесок українського народу у спільну перемогу військ антигітлерівської коаліції над нацизмом та надати політичну оцінку системним практикам знецінення, перекручення та маніпулювання Росією моральним спадком учасників Другої світової війни та перемоги над нацизмом.

"Проєктом постанови пропонується схвалити заяву Верховної ради України "З нагоди 77-ї річниці перемоги над нацизмом та про неприпустимість присвоєння Російською Федерацією перемоги над нацизмом" – йдеться в пояснювальній записці до законопроєкту.

ВРУ також наголошує, що злочини Російської Федерації в Україні мають бути зупинені, а російський путінський режим – засуджений, і переможений спільними зусиллями усього цивілізованого світу та само, як нацистська Німеччина.

Одними з ініціаторів законопроєкту є четверо народних депутатів з Львівщини: Тарас Батенко (За майбутнє), Ярослав Рущишин (Голос), Наталія Піпа (Голос) та Михайло Цимбалюк (Батьківщина).

Нагадаємо, що раніше у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який забороняє російську музику на українському телебаченні та радіо до завершення війни.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.