Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Вибори 2012

Львівський КОД не зміг визначитися з єдиними кандидатами

Львівський КОД не зміг визначитися з єдиними кандидатами

http://kolo.poltava.ua

П'ятниця, 4 травня 2012, 09:01

Львівський КОД не зміг визначитися з єдиними кандидатами

Члени львівського Комітету опору диктатурі ще остаточно не визначились з кандидатами в депутати до Верховної Ради. Вчора, 3 травня, під час засідання КОДу прийняли тільки критерії кандидатів та й ті не повністю.

У пордку денному засідання КОДу було визначено кілька запитань, зокрема визначення кандидатів в депутати. Під час засідання багато часу приділили обговоренню підтримки бютівців, які голодують у Львові та проведення 9 травня.

Ірина Сех та Степан Кубів залишили зал ще до кінця засідання, а представників "Батьківщини" не було, тому КОД вирішив питання кандидатів перенести на наступне засідання.

Члени КОДу затвердили критерії кандидатів на мажоритарні округи, але не повністю, оскільки деякі пункти викликали суперечки.

Кандидатом в депутати не можуть бути представниками провладних партій, люди, що співпрацювали з радянськими спецслужбами, підкуповували виборців чи давали хабарі, та ті, які будучи депутатами, не голосували за принципові для опозиції питання.

Стати висуванцем від об’єднаної опозиції може мешканець Львівщини, який задекларував свої доходи та займає принципову та послідовну і стабільну політичну чи ідеологічну позицію.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.