Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

земельна ділянка

П'ятниця, 3 червня 2022, 17:00

На Львівщині за тиждень здали в оренду понад 1000 гектарів сільськогосподарської землі

земельна ділянка

Минулого тижня в області уклали та зареєстрували договори оренди землі площею понад 1100 га. 

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

За період 23-30 травня на території області в умовах воєнного стану уклали та зареєстрували договори оренди землі щодо 231 сільськогосподарської ділянки площею понад 1100 га.

Як пояснили в департаменті агропромислового розвитку Львівської ОВА, найбільше передала в оренду та зареєструвала договори щодо ділянок, площею понад 750 га, Белзька громада Червоноградського району,

"За весь період воєнного стану, громади нашої області передали в оренду 395 ділянки, площею близько 2500 гектар. Відтак, закликаємо аграріїв звертатися до місцевих громад задля залучення додаткових земель до сільськогосподарського обробітку, щоб збільшити обсяги валового виробництва та сприяти продовольчій безпеці не тільки Львівщини, а й держави в цілому – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Нагадаємо, цьогоріч посівна площа в області становить майже 708 тисяч гектарів, а на початку квітня Український державний фонд підтримки фермерських господарств оголосив конкурс на отримання фінансової допомоги.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.