Новини

Спорт

Змагання з фрі-файту вперше відбудуться у Львові цієї неділі

Змагання з фрі-файту вперше відбудуться у Львові цієї неділі

other.sport.ua

Змагання з фрі-файту вперше відбудуться у Львові цієї неділі

Середа, 6 лютого 2013, 12:45

У неділю, 10 лютого,  вперше у Львові відбудеться відкритий чемпіонат Львівської області з фрі-файту (вільного бою) серед дорослих бійців та юніорів, який пройде у спортивному комплексі «Грація», що розміщений на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36).

 

Про це Варіанти повідомила прес-служба ТВК «Південний».

Змагання проходитимуть за сприяння Петра Писарчука.

У змаганнях братимуть участь спортсмени Львівського осередку фрі-файту: клуби «Арей», «Тріумф», а також бійці з Тернополя, Івано-Франківська, Калуша, Чорткова та інших міст. Загалом для участі у змаганнях із фрі-файту зголосилось понад 100 спортсменів. Початок змагань о 15:00.

За словами голови правління Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств Катерини Тарновської, головною метою змагань є популяризація бойових мистецтв серед населення та впровадження його у практику фізкультурно-оздоровчої роботи як ефективного засобу фізичного та морального виховання. За результатами чемпіонату найперспективніші бійці будуть відібрані до складу збірної Львівської області із фрі-файту.  

Фрі-файт – змішане бойове мистецтво, український варіант змішаних контактних єдиноборств, який поєднує досвід багатьох бойових традицій світу в єдину систему, використовуючи найефективніші прийоми ведення поєдинку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.