Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Батьківщина

КОД охоронятиме прихильників "Батьківщини" від "братків і швалі"

КОД охоронятиме прихильників "Батьківщини" від "братків і швалі"

http://portal.lviv.ua

П'ятниця, 4 травня 2012, 09:27

КОД охоронятиме прихильників "Батьківщини" від "братків і швалі"

Представники львівського Комітету опору диктатурі чергуватимуть щодобово біля наметового містечка членів «Батьківщини», бо вночі там небезпечно, - таке рішення прийняли вчора, 3 травня, під час засідання КОДу.

«Я особисто був вночі в наметовому містечку, там справді небезпечно. Навколо крутиться купа «швалі». В мене самого був конфлікт з «братками», добре що поруч були представники «Фронту змін». Наші хлопці зараз не в такому стані, щоб оборонятись, тому ми маємо допомогти», - зазначив Андрій Корнат.

У свою чергу, Ірина Сех запропонувала представникам всіх партій, членів КОДу, чергуваті в наметовому містечку подобово.

«Треба систематизувати підтримку та налагодити роботу. Пропоную чергування, і ми побачимо справжні можливості як політичних сил так і кандидатів», - зазначила вона.

Всі члени КОДу підтримали пропозицію чергування біля наметового містечка.

Нагадаємо, сьогодні о 06.45, голову ЛОО ВО «Батьківщина» Романа Ілика, який голодував на підтримку Юлії Тимошенко понад 9 діб, було госпіталізовано до лікарні.

Голодування у Львові на підтримку Юлії Тимошенко розпочалося 25 квітня. Ініціативу Львівської «Батьківщини» згодом підтримали у Києві, Дніпропетровську, Хмельницькому. Партійці голодують на знак підтримки та солідарності із Юлією Тимошенко, яка з 20 квітня розпочала голодування у Качанівській колонії.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.