Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

АМКУ викрив змову учасників тендеру на ТО та ремонт автобусів

АМКУ викрив змову учасників тендеру на ТО та ремонт автобусів

files.ub.ua

П'ятниця, 4 травня 2012, 09:56

АМКУ викрив змову учасників тендеру на ТО та ремонт автобусів

Львівське обласне відділення Антимонопольного комітету України викрило змову між ТзОВ «Укрзахідавтоспецмаш» та ПП «Віком». Про це повідомляє прес-служба Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Відділення оштрафувало підприємства на 30 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів конкурсних торгів.

Відділення АМКУ встановило, що суб'єкти господарювання узгодили між собою умови участі в конкурсних торгах на закупівлю робіт з технічного обслуговування і ремонту пасажирських автомобілів (ТО та ремонт автобусів).

Конкурсні торги відбулися на замовлення Філії Управління магістральних газопроводів «Львівстрансгаз», Дочірня компанія «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України».

За підсумками розслідування виявлено, що така узгоджена поведінка була спрямована на забезпечення перемоги одного з учасників закупівлі – ТзОВ «Укрзахідавтоспецмаш».

Відповідачі визнали вчинення порушення та зобов'язалися сплатити штраф до державного бюджету.

При визначенні розміру штрафу, Відділення АМКУ врахувало визнання факту вчинення порушення, вчинення порушення вперше.

«Незнання законодавства про захист економічної конкуренції не звільняє порушників від відповідальності. Застерігаю Вас про уникнення таких узгоджених дій у подальшій роботі», – зазначив з цього приводу Голова Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Андрій Басараба.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.