Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Краківець-Корчова

dpsu.gov.ua

Четвер, 23 червня 2022, 14:52

У Краківці на 40% збільшилась кількість вантажівок на виїзд

Краківець-Корчова

У пункті пропуску "Краківець" за три доби потік вантажівок на виїзд збільшився на 40%.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

Станом на сьогодні, 23 червня, починаючи з 20 червня цього року, у пункті пропуску "Краківець" прикордонники зафіксували збільшення інтенсивності руху вантажівок через кордон, які здійснюють експорт товарів.

За підрахунками, потік вантажівок на виїзд з України збільшився на 40%.

"Станом на сьогодні, упродовж трьох діб, ми відмічаємо суттєве збільшення кількості вантажних транспортних засобів, оформлених на виїзд з України. До початку реорганізації така кількість становила 130 – 140 вантажівок за зміну 12 годин. Зараз ми фіксуємо цифри у кількості 210 – 215 вантажних автомобілів" – наголосив начальник відділення інспекторів прикордонної служби "Краківець" Львівського загону капітан Сергій Веретільник.

Зазначимо, з 20 червня запрацював оновлений пункт пропуску "Краківець-Корчова", пропускну здатність якого збільшили на 50%. Зокрема, кількість смуг для руху вантажівок збільшили з 4 до 10 та створили додаткові павільйони для митного та паспортного контролю.

Нагадаємо, раніше у Мінінфраструктури заявляли, що планують до кінця червня відкрити оновлений пункт пропуску "Краківець-Корчова".

Проєкт "Відкритий кордон" передбачає ліквідацію вузьких місць на західному кордоні та покращення логістики у напрямку Україна-ЄС. Цей проєкт реалізують у межах домовленостей президента України Володимира Зеленського та президента Польщі Анджея Дуди щодо максимального усунення бар'єрів під час перетину кордону.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.