Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пункт пропуску

dpsu.gov.ua

П'ятниця, 24 червня 2022, 14:53

За добу з України виїхало 45 тисяч людей

пункт пропуску

За останню добу західний кордон України перетнули понад 85 тисяч людей, з них виїхали з країни 45 тисяч осіб.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон на своїй сторінці у Фейсбуці.

За добу, 23 червня, державний кордон України на західній ділянці перетнули понад 85 тисяч осіб та майже 20 тисяч транспортних засобів.

Зокрема, минулої доби з України виїхали 45 тисяч осіб. Більшість із тих, хто виїхав – понад 25 тисяч людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці, решта поїхали до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

Також до України за минулу добу прибули понад 40 тисяч осіб, майже 37 тисяч з яких – українці, більшість з них – чоловіки.

Крім цього, оформили понад 90 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, через введення воєнного стану чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати з України, а польські прикордонники спростили формальності при перетині українсько-польського кордону до мінімуму.

Станом на 13 червня до Польщі прибули понад 4 мільйони біженців з України, натомість станом на 18 квітня, починаючи з 24 лютого в Україну з-за кордону повернулися 1 мільйон 60 тисяч українців.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram