Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Пільговики їздитимуть у поїздах Хюндай зі знижками

Пільговики їздитимуть у поїздах Хюндай зі знижками

i1.poltava.pl.ua

П'ятниця, 4 травня 2012, 10:18

Пільговики їздитимуть у поїздах Хюндай зі знижками

Пільги на проїзд, встановлені законодавством України, поширюватимуться і на проїзд у денних електропоїздах Хюндай. Про це повідомив на брифінгу заступник генерального директора Укрзалізниці Ігор Гладкіх.

До прикладу, студент за квиток у 2-му класі заплатить 50% вартості проїзду, а у 1-му класі – окрім половини вартості проїзду у 2-му класі, сплатить також і різницю вартості проїзду між 1-м та 2-м класом у повному розмірі. Аналогічний принцип оплати діє і при проїзді у нічних поїздах, – зазначено у повідомленні прес-служби Укрзалізниці.

Діти при проїзді у 1-му та 2-му класі сплачуватимуть 75% вартості проїзду дорослого пасажира. Інваліди, учасники війни та інші пільгові категорії сплачуватимуть проїзд зі знижкою 50% чи 100% в залежності від пред'явлених талонів та посвідчення, тобто на загальних підставах.

Інваліди загального захворювання сплачуватимуть 50% вартості проїзду за пред'явленним посвідченням.

Нагадаємо, із 00 год. 00 хв. 27 травня буде введено в дію новий графік руху поїздів на 2012-2013 рр. У новому графіку руху розроблено розклад для призначення 298 пар поїздів, із них: 156 у внутрішньому сполученні, 125 з країнами СНД та 17 із країнами Заходу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.