Новини

Вибори 2012

30 липня розпочинається виборчі перегони в Україні

30 липня розпочинається виборчі перегони в Україні

i1.poltava.pl.ua

30 липня розпочинається виборчі перегони в Україні

П'ятниця, 4 травня 2012, 11:09

Центральна виборча комісія України призначила початок виборчого процесу виборів народних депутатів України на 30 липня 2012 року. Про це повідомляється в «Орієнтовний календарному плані основних організаційних заходів з підготовки і проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року» ЦВК України.

Висування кандидатів у депутати від партій відбуватиметься із 30 липня і до 9 серпня включно (тобто розпочинається за 90 днів до голосування і за 79 днів до голосування закінчується).

Впродовж трьох днів з дня оголошення про початок виборчого процесу ЦВК повинна отримати кошти на підготовку і проведення виборів зі спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з реалізації державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.

На виправлення помилок і неточностей, виявлених у поданих на реєстрацію документах надається два дні з дня подання документів для реєстрації кандидата (кандидатів) у депутати.

Закінчення передвиборної агітації закінчується о 24.00 26 жовтня. А зняття передвиборних агітаційних матеріалів потрібно розпочинати із 24.00 26 жовтня.

Вибори відбудуться 28 жовтня, ЦВК має встановити офіційні результати виборів до 12 листопада й оприлюднити їх у газетах «Голос України» і «Урядовий кур'єр» не пізніше, ніж через п'ять днів після ухвалення рішення про результати голосування, не пізніше 17 листопада.

Нагадаємо, 27 квітня Центральна виборча комісія, відповідно до змін, внесених 12 квітня Верховною Радою у державний бюджет на 2012 рік, збільшила кошторис видатків на підготовку та проведення парламентських виборів 28 жовтня до 1 млрд. 212 млн. 400 тис. грн. проти 817 млн. 700 тис. грн., відповідно до кошторису, затвердженого ЦВК до ухвалення змін до держбюджету.

Крім того, ЦВК також затвердила кошторис своїх видатків на організацію та проведення виборів на рівні 28 млн. 162 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.