Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пункт пропуску

dpsu.gov.ua

Середа, 27 липня 2022, 14:31

За добу з України виїхали понад 35 тисяч людей

пункт пропуску

За останню добу західний кордон України перетнули понад 73 тисячі людей, з них виїхали з країни майже 36 тисяч осіб.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон на своїй сторінці у Фейсбуці.

За добу, 26 липня, державний кордон України на західній ділянці перетнули понад 73 тисячі осіб та понад 17 тисяч транспортних засобів.

Зокрема, минулої доби з України виїхали майже 36 тисяч осіб. Більшість із тих, хто виїхав – 21 тисяча людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці, решта поїхали до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

Також до України за минулу добу прибули понад 37 тисяч осіб, майже 34 тисячі з яких – українці, більшість з них – чоловіки.

Крім цього, оформили 45 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, через введення воєнного стану чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати з України, а польські прикордонники спростили формальності при перетині українсько-польського кордону до мінімуму.

Станом на 13 червня до Польщі прибули понад 4 мільйони біженців з України, натомість станом на 18 квітня, починаючи з 24 лютого в Україну з-за кордону повернулися 1 мільйон 60 тисяч українців.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.