Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

купуємо холодильник

google.com

Прес-реліз,   Середа, 3 серпня 2022, 15:45

Особливості конструкції та роботи холодильників з краплинною системою та No Frost

купуємо холодильник

Холодильник - це необхідна побутова техніка, за допомогою якої вдається довше зберігати свіжість продуктів.

Варто холодильник купити, якщо сім'я готує заздалегідь. Сучасна техніка відрізняється значною кількістю переваг та нових функцій, яких раніше не мали холодильники.

Відмінності у конструкції холодильників

Більшість сучасних моделей мають декілька дверцят, а також додаткові функції, які дозволяють приготувати лід, швидко охолодити напої, або зберегти свіжість зелені та салатів. Принцип роботи холодильників відрізняється в залежності від компресора. Якщо використовуються інверторні технології, то в такому випадку пристрій працює безшумно, проте майже ніколи не зупиняється. Перевага такого холодильника у тому, що він не провокує утворення криги, а також промерзання стінок. В середині камери не утворюється снігу та льоду. Такий тип охолодження забезпечує більш швидке заморожування продукції з мінімальною втратою вологи. Основний недолік пристроїв у великій вартості. Проте це чудовий вибір для лінивих господинь, які не бажають витрачати час на регулярне розморожування приладу.

Проте, якщо головна ціль - це економія коштів, тоді варто звернути увагу на прилади з краплинною системою розморожування. На відміну від попереднього пристрою, тут компресор працює, періодично вмикаючись та вимикаючись. Саме тому на поверхні утворюється конденсат в результаті швидкого нагрівання та охолодження спеціальної рідини, яка циркулює в середині випарника. Цей конденсат збирається в нижній частині пристрою, тому його необхідно періодично зливати та очищати поверхню. Головний недолік схожих систем у великих показниках вологості, що фіксується у холодильнику. Це провокує виникнення плісняви та створює сприятливі умови для розмноження патогенних організмів. У холодильниках з краплинною системою розморожування, краще зберігати продукти у спеціальних контейнерах, з щільною кришкою.

Параметри вибору холодильників

На що звернути увагу, обираючи холодильник:

  • Окрім принципу роботи, холодильники відрізняються дизайном, а також місткістю. На корисний об'єм звертають увагу в тому випадку, якщо сім'я велика та планує зберігати у холодильнику величезну кількість продуктів.
  • Варто обирати пристрої, в яких є спеціальна шафа для зберігання овочів та зелені. Температура у шафі підтримується на рівні 0+1 градус, що дозволяє подовжити термін придатності продуктів.
  • Вибір холодильника залежить від грошей, які покупець готовий витратити. Адже не всі можуть вкласти у придбання холодильника величезну кількість коштів.

 

 

Якщо головна мета заощадити гроші, то варто купувати прості моделі з краплинною системою розморожування. Головне, щоб об'єм пристрою відповідав кількості членів сім'ї, а також продуктів, які регулярно зберігаються.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.