Новини

Львівська міськрада

Акція Пам'яті жертв Другої світової війни відбудеться у Львові 8 травня

Акція Пам'яті жертв Другої світової війни відбудеться у Львові 8 травня

Акція Пам'яті жертв Другої світової війни відбудеться у Львові 8 травня

П'ятниця, 4 травня 2012, 12:56

У вівторок, 8 травня, Комісія УГКЦ «Справедливість і Мир» організовує Акцію пам'яті жертв Другої світової війни з метою пошанування загиблих та примирення людей, поколінь і народів. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Таку акцію Комісія УГКЦ організовує уже сьомий рік поспіль.

У рамках Акції пройдуть упорядкування поховань та міжрелігійна молитва на Янівському цвинтарі у Львові, презентації фільму про події Другої світової війни «Три історії Галичини» у різних містах України: Львів, Житомир, Тернопіль, Івано-Франківськ. Також відбудеться Круглий стіл на тему «Моделі примирення та способи відношення до минулого» в Інформаційному Агентстві УНІАН у Києві за участю провідних українських фахівців тематики Другої світової війни.

Метою акції – спільним молитовним зверненням до Бога вшанувати болісну історію воєнних лихоліть, щоб перенести головний акцент події з «перемоги» на «пам'ять», та зняти напругу, яка штучно нагнітається у ці дні в нашому суспільстві –розповідають організатори.

«Маємо намір молитвою за їхню пам'ять вшанувати жертви, благословити майбутнє та випросити Божої ласки про захист та захорону від жахіття війни», – зазначають організатори.

У програмі Акції пам'яті жертв війни передбачено (8 травня 2012 року):

Міжрелігійна поминальна молитва за участю представників релігійних громад Львова на Янівському цвинтарі о 10:00 (Збір о 9:30 на кінцевій зупинці 7-го трамваю по вул. Шевченка).

Організатори просять підтримати Акцію Пам'яті жертв Другої світової війни: оголошенням по парафіях міста Львова в неділю, 6 травня; участю у вівторок, 8 травня, о 10:00, у молитві на Янівському цвинтарі міста Львова; молитвою на парафії після недільних Літургій за жертви Другої світової війни.

Крім того, усі країни Європи відзначають 8 травня День Пам'яті жертв Другої світової війни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.