Новини

Політика

Ліві скаржаться на Курочку

Ліві скаржаться на Курочку

vgolos.com.ua

Ліві скаржаться на Курочку

П'ятниця, 4 травня 2012, 14:29

Заступник голови Антифашистського комітету України, Голова Львівського АФК Олександр Калинюк подав скаргу міністру внутрішніх справ України Віталію Захарченку на заступника начальника ГУ МВС України у Львівській області, полковника міліції Михайла Курочку, через заборону 9 травня піднімати прапори КПУ.

"М. Курочка попередив представників керівництва Львівського обкому Комуністичної партії України, що він не дасть можливості піднімати партійні прапори під час святкування 9 травня Дня Перемоги у Львові і пояснив це тим, що дозволить піднімати тільки Державний прапор та Прапор Перемоги. Інші прапори, навіть офіційно зареєстрований прапор Комуністичної партії України він не дозволить піднімати. Мотивував Курочка це тим, що Львівська міська рада 26 квітня 2012 року прийняла ухвалу за № 1438 «Про заборону використання символіки СРСР, Комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова», - сказано у скарзі.

«Таким своїми діями М.Курочка порушує Конституцію та закони України. Зокрема мої законні права та інтереси», - пише О. Калинюк.

Голова Львівського АФК пропонує «провести переатестацію полковника М. Курочки на предмет знання ним конституційного права, цивільного та цивільно-процесуального кодексів, законів України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1041-1945 років», «Про політичні партії в Україні», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про громадські об'єднання» тощо».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.