Новини

Львівська міськрада

Депутати міськради погрожують Садовому скликати позачергову сесію через Євробаскет

Депутати міськради погрожують Садовому скликати позачергову сесію через Євробаскет

podrobnosti.ua

Депутати міськради погрожують Садовому скликати позачергову сесію через Євробаскет

Четвер, 14 лютого 2013, 16:33

Львівська міськрада збереться на позачергову сесію у вівторок, 19 лютого, якщо до понеділка Андрій Садовий не надасть чіткий план дій щодо проведення Євробаскету.

Про це сьогодні, 14 лютого, на прес-конференції заявили представники фракцій ВО "Свобода", УДАР, Україна соборна та НРУ, інформує кореспондент Варіантів

"Якщо ми до понеділка не отримаємо чіткого і зрозумілого плану щодо проведення Євробаскету-2015 у Львові, ми скликаємо на вівторок позачергову сесію Львівської міської ради", – заявив депутат від фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді Любомир Мельничук. 

За словами голови фракції УДАРу у Львівській міськраді Анатолія Крачковського, депутати хотіли б отримати поетапний план підготовки до Євробаскету-2015 року, зокрема, побачити інвестора, який збирається будувати стадіон.

Якщо ж Садовий все ж таки не виконає вимоги, то, переконують депутати, вони вимагатимуть звіту про Євробаскет-2015 на сесії.

"Потрібна інформація всіх посадових осіб про стан підготовки міста Львова до проведення чемпіонату Європати з баскетболу, у 2015 році. Відповідати мав би міський голова Львова і члени відповідальних комітетів. В Києві є структура, яка має цей стадіон будувати, а міський голова жодного разу нам про це нічого не сказав. Він часто буває на засіданнях уряду, на засіданнях національного комітету", – заявив депутат міськради від НРУ Валерій Веремчук.

Зазначимо, що міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні заявив, що баскетбольна арена для Євробаскету буде збудована на вул. Ряшівській у Львові.

Депутати міськради звинувачують Садового в поданні неправдивої інформації про землю для будівництва комплексу для Євробаскету-2015.

Останній, нагадаємо, згідно з ухвалою сесії Львівської міської ради 7 лютого, мав би будуватись на вул. Липова Алея, 5, однак ФК "Карпати" стверджує, що там розташовані футбольні поля для тренування дітей і звернулося до прокуратури з цього приводу, яка визнала ухвалу сесії незаконною. 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.