Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Львів

Вівторок, 1 листопада 2022, 16:00

Частині вулиць у двох районах Львова на день вимкнуть воду

Львів

Водопостачання не буде з 09.00 до 20.00 год 2 листопада у частині Залізничного і Шевченківського районів міста.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Завтра, 2 листопада, з 09.00 год і до 20.00 год буде припинено подачу води до частини будинків у Шевченківському та Залізничному районах Львова у зв'язку з проведенням робіт з перепідключення новозбудованої ділянки водопроводу на вул. Шевченка.

Зокрема, подачу води буде призупинено до будинків на вулицях: Шевченка (парна сторона від №14 до №108, непарна сторона від №33 до №67а), Бортнянського, Єрошенка, Золота, Турянського, Яцкова, Скляна, Сосенка, Пстрака, Хорватська, Кучера, Клепарівська, О.Степанівни, Братів Дужих, Квітки-Основ'яненка, Сорохтея, Ясна, Стороженка, Щекавицька, Братів Міхновських, Вернигори, Марка Вовчка.

З пониженим тиском вода подаватиметься до будинків на вулицях: Морозенка, Кооперативна, Одеська, Голубовича, Хотинська, Коротка, Стародубська, Сембратовичів (Перова), Головацького, Декарта, Одеська, Шараневича.

Після завершення ремонтних робіт буде проведена промивка вуличної водопровідної мережі. У період промивки водопроводу можливе тимчасове погіршення якості води: забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається з внутрішніх стінок трубопроводів.

ЛМКП "Львівводоканал" сподівається на розуміння мешканців і просить вибачити за тимчасові незручності.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.