Новини

Кримінал

Львівська прокуратура скасувала 14 незаконних постанов органів внутрішніх справ

Львівська прокуратура скасувала 14 незаконних постанов органів внутрішніх справ

Варіанти.net

Львівська прокуратура скасувала 14 незаконних постанов органів внутрішніх справ

П'ятниця, 4 травня 2012, 15:15

Прокуратура м. Львова скасувала 14 незаконних постанов органів внутрішніх справ про відмову в порушенні кримінальних справ за фактом отруєння собак. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

До прокуратури Львова надійшла велика кількість звернень з приводу отруєння та жорстокого поводження з собаками, у зв'язку з численними публікаціями у засобах масової інформації, прокуратура м. Львова витребувала всі 14 матеріалів перевірок за 2011-2012 роки з районних відділів міліції міста за вказаними фактами та вивчила законність прийнятих у них рішень.

Усі незаконні постанови про відмову в порушенні кримінальних справ скасовано, а матеріали направлені в органи внутрішніх справ для проведення додаткових перевірок.

Відтак, 25 квітня 2012 року слідчий відділ ЛМУ ГУ МВСУ у Львівській області порушив кримінальну справу за фактом знущання над тваринами, що відносяться до хребетних, вчинені із застосуванням жорстоких методів за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.299 КК України.

Наразі досудове слідство триває.

Крім цього, прокуратура м. Львова провела перевірку додержання вимог Законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про охорону навколишнього природного середовища» у діяльності Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, в ході якої виявлено порушення вимог зазначених нормативних актів, у зв'язку з чим в.о. директора департаменту вніс подання на їх усунення, яке на даний час перебуває на розгляді.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.