Новини

Львівська міськрада

Роботи на вул. Городоцькій-Чернівецькій у Львові планують закінчити до 25 травня

Роботи на вул. Городоцькій-Чернівецькій у Львові планують закінчити до 25 травня

www.ye.ua

Роботи на вул. Городоцькій-Чернівецькій у Львові планують закінчити до 25 травня

П'ятниця, 4 травня 2012, 16:30

Ремонтні роботи на вул. Городоцькій-Чернівецькій у Львові планують завершити до 25 травня. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

За умови сприятливої погоди, роботи закінчать 25 травня. «Для того, щоб технологічно закріпилися бетони, бруківка, яка на цементно-піщаній суміші, ми дамо декілька днів, щоб досягнути міцності дорожнього полотна та таким чином відкриємо їх у заплановані терміни для руху громадського транспорту та приватного транспорту на цій площі», – повідомив в. о. начальника управління капітального будівництва ЛМР Ігор Фалюта.

На вул. Чернівецькій та Городоцькій виконано більше 70% усіх ремонтних робіт. На різних ділянках тривають роботи з укладання бруківки, монтажу трамвайних плит та трамвайних колій. Усі земляні роботи завершено.

На цій території буде облаштовано кільце – транспортну розв'язку, – зазначив Ігор Фалюта,.

«Навішуємо уже з наступного тижня трамвайну та тролейбусну контактну мережу. Буде по старому маршруту курсувати тролейбус з поворотом на вул. Тобілевича. Тут буде велике кільце – транспортна розв'язка, яке буде як зелений газон з висадженими кущами та деревами», – повідомив Ігор Фалюта.

Нагадаємо, роботи щодо ремонту вул. Чернівецької та Городоцької було розпочато у березні та визначено термін виконання до 1 червня. Проектом передбачено: реконструкцію дорожнього покриття проїзної частини та тротуарів вул. Городоцької та вул. Чернівецької; реконструкцію водопровідно-каналізаційних, газових, телефонних, електричних мереж; влаштування велосипедних доріжок; озеленення території.

На об'єкті сьогодні працює 115 осіб та 10 одиниць техніки. Вартість робіт – 28,45 млн. грн. Замовником робіт виступає управління капітального будівництва ЛМР, а виконавцем – ВАТ «ЛСБМУ-1».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.