Новини

Кабмін

Спадкоємці вкладників Ощадбанку СРСР отримають до 500 гривень компенсації

Спадкоємці вкладників Ощадбанку СРСР отримають до 500 гривень компенсації

image.tsn.ua

Спадкоємці вкладників Ощадбанку СРСР отримають до 500 гривень компенсації

П'ятниця, 4 травня 2012, 17:41

Компенсаційні виплати спадкоємцям вкладників Ощадбанку СРСР становитимуть не більше 500 грн., - згідно постанови Кабінету Міністрів України.

У документі передбачено 552 млн. гривень для виплати компенсації «спадкоємцям вкладників, які померли у 2005-2011 роках і не отримали компенсацію втрат від знецінення грошових вкладів протягом 2005-2009 років, а також померлих в 2012 році, або іншим особам, визначеним ст. 8 Закону України «Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України», в рамках залишку проіндексованого вкладу, але не більше ніж 500гривень».

Нагадаємо, що до виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР повернулися цієї весни. 7 березня Віктор Янукович пообіцяв виплатити 6 мільйонам громадян по 1 тис. грн. компенсацій за знеціненими вкладами Ощадбанку СРСР в червні-грудні.Виплачувати гроші повинні почати вже з 1 червня.

2 квітня Ощадбанк почав актуалізацію даних про вкладників Ощідбанку СРСР для виплати їм компенсацій. А 23 квітня Кабмін затвердив механізм компенсації за вкладами Ощадбанку СРСР у 2012 році.

Віктор Янукович вчора доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову продовжити виплачувати компенсації по внесках Ощадбанку СРСР до 2016 року. Зокрема передбачається, що кожному вкладникові Ощадбанку СРСР буде видана спеціальна платіжна карта.

Джерело: Дело

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.