Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Львівська міськрада

З нагоди Дня міста влада Львова роздала почесні звання та відзнаки

Субота, 5 травня 2012, 15:58

З нагоди Дня міста влада Львова роздала почесні звання та відзнаки

З нагоди Дня міста влада Львова роздала почесні звання та відзнаки

Сьогодні у Львівській міськраді відбулося урочисте засідання з нагоди Дня міста, на якому міський голова Львова Андрій Садовий та депутати відзначили нагородами та відзнаками відомих громадських діячів Львова. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Відзнакою «Золотий Герб міста Львова» нагороджено професора, заслуженого діяча мистецтв України, члена НСХУ, кавалера ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, викладача кафедри Монументального живопису Альфреда Максименко за вагомий особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва, значні творчі здобутки, та директора кав'ярні «Світ кави» Маркіяна Бедрія за активну громадську позицію, сприяння у промоції м. Львова.

Відповідно до ухвали міської ради Львова «Про присвоєння почесних відзнак територіальної громади м. Львова у 2012 році», міський голова Львова за визначний внесок у розвиток науки, культури, підвищення авторитету міста Львова на державному та міжнародному рівнях присвоїв звання «Почесний громадянин міста Львова» письменнику, перекладачу, кандидату філологічних наук, професору Львівського національного університету імені Івана Франка Андрію Содоморі.

Андрій Садовий також вручив Дипломи міського голови:

оркестру Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України за активну громадську позицію, підтримку у проведенні загальноміських заходів,

Громадській організації «Авто-Фан-Клуб «ЗАЗ Козак»» за активну громадську позицію, реалізацію соціально-культурного проекту Міжнародний фестиваль старожитніх автомобілів «Гран Прі Львова»,

Громадській організації «Дзвін» за активну громадську позицію, реалізацію соціально-культурного проекту «Безперервний реабілітаційний процес для дітей з вадами слуху та робота з сім'ями, які реабілітують таку дитину».

Відповідно до ухвали міської ради Львова від 26.04.2012 року «Про присвоєння почесних відзнак територіальної громади м. Львова у 2012 році», міський голова Львова за вагомий особистий вклад у вирішення питань соціального захисту дітей та діяльність, спрямовану на виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах присвоїв звання «Львів'янин року» директору закладу релігійної організації «Родинний дім «Покрова» отцю Михайлу Чабану.

Також відзнаку «Львів'янин року» за активну громадську та життєву позицію, творчу діяльність присвоєно зв'язковій головного командира УПА Романа Шухевича, багаторічному політв'язневі радянських тюрем, громадсько-політичному діячеві Ользі Ільків.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.