Новини

Фінанси

Львівська міськрада провела тендер із порушенням

Львівська міськрада провела тендер із порушенням

www.ua-tenders.com

Львівська міськрада провела тендер із порушенням

Понеділок, 7 травня 2012, 10:47

Галицька районна адміністрація Львівської міської ради проводила конкурсні торги, на яких Львівське обласне відділення Антимонопольного комітету України виявило порушення. Про це повідомляє прес-служба Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

АМКУ встановило, що ТОВ «Арка-Пік» та ТОВ «Львівське спеціалізоване управління – Західспецбуд» узгодили між собою умови участі у конкурсних торгах на закупівлю послуг з монтажу огорож та встановлення грат і стовпців. За такі антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів конкурсних торгів Відділення оштрафувало ТОВ «Арка-Пік» та ТОВ «Львівське спеціалізоване управління – Західспецбуд» загалом на 30 тис. грн.

За підсумками розслідування виявлено, що така узгоджена поведінка була спрямована на забезпечення перемоги одного з учасників закупівлі – ТОВ «Арка-Пік».

При визначенні розміру штрафу, АМКУ врахувало вчинення порушення вперше, а також той факт, що міська рада частково провела з виконавцем зазначених робіт розрахунки за виконані роботи.

«Основне завдання Антимонопольного комітету України – здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції. Відділення довело, що Ви вчинили порушення зазначеного закону. Наголошую, що повторне порушення конкуренційного законодавства тягне за собою відповідальність та штрафні санкції у подвійному обсязі», – зазначив з цього приводу Голова Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Андрій Басараба.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.