Новини

Інфраструктура

На стадіонах під час Євро-2012 заборонені вувузели та гучномовці

На стадіонах під час Євро-2012 заборонені вувузели та гучномовці

life.pravda.com.ua

На стадіонах під час Євро-2012 заборонені вувузели та гучномовці

Понеділок, 7 травня 2012, 11:15

На стадіонах під час матчів футбольного Чемпіонату Європи 2012 року заборонені вувузели, гучномовці, сирени та інші механічні або електронні акустичні пристрої.

Про це йдеться у опублікованому Списку заборонених предметів, а також у правилах поведінки на стадіонах під час матчів Чемпіонату Європи.

На стадіони під час матчів фінальної частини Євро-2012 уболівальникам заборонено проходити з професійною фото- та відеоапаратурою, лазерними указками, громіздкими сумками й великими транспарантами.

Крім зазначених предметів, на стадіонах заборонені парасольки, пляшки та інша скляна, металева або пластикова тара. Також уболівальники не можуть пройти з матеріалами, які містять расистську, ксенофобську, політичну чи релігійну пропаганду. Алкоголь та наркотичні речовини заборонені також.

Любителям помахати прапором на стадіоні варто пам'ятати, що пройти вони зможуть лише з пластиковим флагштоком, довжина яких не перевищує 1 м, а діаметр - 1 см.

Офіційні групи вболівальників, які будуть використовувати прапори-полотна, які значно перевищують дозволені розміри, повинні проінформувати про це УЄФА за один день до матчу для отримання дозволу.

Зазначений перелік не є вичерпним. У разі виникнення сумнівів щодо будь-якого предмета, який приноситься на стадіон, рішення про дозвіл або заборону проносу даного предмета приймається відповідним співробітником служби безпеки стадіону.

Джерело: Ліга. Новини

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.