Новини

Охорона здоров'я

Вибухові роботи заборонені на шахті «Червоноградська» на Львівщині

Вибухові роботи заборонені на шахті «Червоноградська» на Львівщині

fakty.ictv.ua

Вибухові роботи заборонені на шахті «Червоноградська» на Львівщині

П'ятниця, 22 лютого 2013, 14:34

Начальник теруправління Держігрпромнагляду у Львівській області під час обстеження гірничих виробок копальні на шахті «Червоноградська» заборонив проводити вибухові роботи у копальнях та склав протокол про притягнення до адміністративної відповідальності головного інженера шахти та начальника дільниці вентиляції і техніки безпеки.

Про це Варіанти повідомила прес-служба Держгірпромнагляду.

У ході перевірки комісія з’ясовала, що вентиляційні споруди знаходяться у незадовільному стані, зокрема ізоляційні перемички та вентиляційні шлюзи не відповідають розробленим проектам, а також виявлено ряд вентиляційних свердловин, які не внесено до плану ліквідації аварії та не відображено на схемі вентиляції.

Керівником територіального управління Держігрпромнагляду у Львівській області складено протокол про притягнення до адміністративної відповідальності головного інженера шахти та начальника дільниці вентиляції і техніки безпеки. Також буде підготовлено подання на невідповідність займаним посадам інженерно-технічних працівників, які відповідальні за обстежені маршрути. 

Комплексна перевірка шахти «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» триває з 18 лютого до 1 березня.

Нагадаємо, 69 порушень на шахті виявлені тільки у перший день перевірки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.