Новини

ВРУ

Канівець та Пазиняк утрималися під час прийняття змін до регламенту парламенту

Канівець та Пазиняк утрималися під час прийняття змін до регламенту парламенту

tvi.ua

Канівець та Пазиняк утрималися під час прийняття змін до регламенту парламенту

П'ятниця, 22 лютого 2013, 14:36

Члени фракції ВО "Батьківщина", нардепи Олег Канівець та Василь Пазиняк утрималися при голосуванні змін до регламенту парламенту, що забезпечують персональне голосування.

Про це Варіанти довідалися, ознайомившись з результатами голосування за прийняття Закону про внесення зміни до статті 47 Регламенту Верховної Ради України (№2373) - за основу та в цілому. 

За ухвалення закону проголосувало 339 із 350 нардепів, присутніх в сесійній залі, проти - 0, утрималися - 4, не голосували - 7. 

Сере тих, хто утримався також були опозиційні депутати Анатолій Гриценко та регіонал В.Богуслаєв.

Згідно закону, у разі виявлення фактів голосування за іншого депутата, розгляд питання порядку денного зупиняється.

Після цього спікер встановлює чи присутній на засіданні депутат, замість якого голосували. У разі відсутності цього депутата, лічильна комісія повинна вилучити картку та передати її головуючому. Після цього проводиться повторне голосування по цьому питанню.

Нагадаємо, сьогодні, 22 лютого, провладна більшість і опозиція домовилися про розблокування Верховної Ради, після чого друга сесія була відкрита.

5 лютого опозиція у складі фракцій Батьківщина, УДАР і Свобода заблокували роботу парламенту, вимагаючи введення персонального голосування народних депутатів і внесення відповідних змін до закону.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.