Новини

ТЕК

«Львівобленерго» скаржиться, що на Львівщині масово розкрадають майно

«Львівобленерго» скаржиться, що на Львівщині масово розкрадають майно

loe.lviv.ua

«Львівобленерго» скаржиться, що на Львівщині масово розкрадають майно

Понеділок, 7 травня 2012, 12:32

ПАТ «Львівобленерго» скаржиться, що на території Львівської області масово розкрадають майно. Про це повідомляє Відділ корпоративних зв'язків ПАТ «Львівобленерго».

Випадки розкрадання енергомайна ПАТ «Львівобленерго» непоодинокі і негативно впливають на надійність та безпеку електропостачання споживачам Львівщини.

Зокрема, 24 квітня 2012 року в Яворівському районі біля смт.Немирів виявлено крадіжку 42 металевих кутників з шести опор повітряної лінії електропередачі напругою 110кВ «Яворів-330-Немирів».

28 квітня 2012 року у Золочівському районі біля с.Поляни зафіксовано крадіжку 20 металевих кутників з опори повітряної лінії електропередачі напругою 110кВ «Зборів-Поляни».

За попередніми підрахунками, загальна сума збитків складає близько 30 тис. грн.

Розкрадання кутників призводить до послаблення металоконструкції (опори) і може спричинити падіння лінії електропередачі. Більше того, це є пряма загроза для життя та здоров'я людей, які можуть перебувати в зоні падіння.

Своїми діями зловмисники наносять матеріальну шкоду ПАТ «Львівобленерго». Кошти, які використовуються на ліквідацію наслідків вчинків крадіїв, краще скерувати на розвиток електромереж.

Інформація про випадки крадіжок енергомайна поступає з різних регіонів України і питання виходу з даної ситуації повинно вирішуватись на рівні держави.

Особливої гостроти вирішення цього питання набуває перед Євро-2012.

За фактами розкрадання ПАТ «Львівобленерго» надіслало звернення до райвідділів міліції та прокуратури Яворівського та Золочівського районів, а також звернулось офіційним листом до начальника ГУ МВСУ у Львівській області Олександра Рудяка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.