Новини

Інфраструктура

Львів отримав "трійку" за підготовку інформаційних інтернет-сайтів до Євро-2012

Львів отримав "трійку" за підготовку інформаційних інтернет-сайтів до Євро-2012

vorobus.com

Львів отримав "трійку" за підготовку інформаційних інтернет-сайтів до Євро-2012

Понеділок, 7 травня 2012, 13:09

Львів готовий лише на «3» бали у питанні підготовки інформаційних інтернет-сайтів до Євро-2012.

У Львові дуже добре йдуть справи з «культурою», - театрами, екскурсіями і пам'ятками. Як завжди, не становить труднощів знайти житло і їжу. Дуже добре описаний міський транспорт. Однак повністю відсутня інформація про стадіон і абсолютно неінформативний сайт місцевого аеропорту псують хороше враження.

Сайт Львівського аеропорту імені Данила Галицького швидко і легко знаходиться. Сам сайт досить простий: ніяких рекламних банерів, ніякої метушні. Проте на цьому сайті немає електронних табло прибуття і відльоту. Є список авіакомпаній, але немає розкладу рейсів, є мізерний розділ з інформацією про те, як дістатися з аеропорту і до нього (при цьому даний розділ містить SEO-посилання на сторонній сайт оренди машин).

Розділ паспортного контролю взагалі включає тільки посилання на сайт митної служби. Розділ «Де зупинитися у Львові» також неінформативний і містить тільки посилання на один і той же сайт, що пропонує готелі, квартири подобово і навіть хостели.

Хочеться окремо згадати сайт Львівської залізниці. Він продає рекламу від AdSense, на ньому є кнопка Google «+1», але немає англійської версії. Зате на головній сторінці можна прослухати гімн Львівської залізниці. Також сайт державної установи пропонує розміщення комерційних новин. Це не має прямого відношення до теми Євро-патруля, але не захоплюватися винахідливістю львівських залізничників неможливо.

Стадіон "Арена Львів" можна знайти за допомогою maps.google.com. Однак навіть там про нього дуже мало інформації: точні координати, телефон і... адреса офіційного сайту. Судячи з усього, точка не містить ніякої корисної інформації, крім координат.

Джерело: Дело

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.