Новини

Політика

Влада і опозиція роблять усе можливе, аби перекрити Україні вступ до Євросоюзу, - Чорновіл.

Влада і опозиція роблять усе можливе, аби перекрити Україні вступ до Євросоюзу, - Чорновіл.

http://www.umoloda.kiev.ua

Влада і опозиція роблять усе можливе, аби перекрити Україні вступ до Євросоюзу, - Чорновіл.

Понеділок, 7 травня 2012, 16:07

«У мене таке враження, що з обох боків українського політикуму роблять усе можливе, аби напрямок до Європи був для нас перекритим», - про це сьогодні, 7 травня, під час круглого столу заявив депутат Верховної Ради України Тарас Чорновіл.

«Після виборів 2010, які на думку європейської громадськості, були найдемократичнішими в Україні, сформувалося хороше ставлення до президента Януковича. Ставлення ж до Тимошенко було кардинально негативним. За рік добитися абсолютно кардинально протилежного результату, коли до Януковича ставлення гірше ніж до Лукашенка, а також стовідсоткової фетишизації Тимошенко, для цього потрібно було зробити надзусилля. Окрім безглуздого процесу над Тимошенко були й інші приводи вважати, що в Україні поставлене було дуже серйозне завдання заблокувати європейський вектор», - наголосив Тарас Чорновіл.

На думку політика, одним із прикладів навмисного псування стосунків із Європою був суд над Юлією Тимошенко у тюремній камері. Суд відбувся у той же день, коли засідання кворуму європейської народної партії у Марселі, де питання Юлієї Тимошенко мало б йти під першим номером.

«У цей день провести юридично непотрібний ... суд у тюремній камері... який дав колосальний негативний ефект, дурень не може. Це може зробити лише дуже мудра людина, і з дуже поганими цілями. Таких співпадінь просто так не буває», - сказав Тарас Чорновіл.

Політик запевняє, такі ж цілі перед собою ставить і опозиція.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.