Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Варіанти.net

Вівторок, 8 травня 2012, 10:43

Нардеп Чорновіл не виключає російської версії організації вибухів у Дніпропетровську

Народний депутат, заступник комітету ВРУ у закордонних справах Тарас Чорновіл не виключає російської версії організації вибухів у Дніпропетровську і вважає, що вона повинна розглядатися як одна із основних можливих версій. Про це він заявив 7 травня у Львові.

«Після мафіозних розборок російська версія теракту є найбільш реальною і я не виключаю, що в саме такому порядку розглядають зараз реальні версії спецслужби», - сказав Чорновіл.

«Події, що передували теракту і ті, що безпосередньо за ним відбулися, свідчать з великою ймовірністю про можливу російську версію організації теракту», - заявив він.
Напередодні теракту у Дніпропетровську прем’єр-міністр України Микола Азаров озвучив заяву про те, що Україна відмовляється кредитувати збереження російського газу у газосховищах України і пропонує відтепер це робити самій Росії. І саме ця заява, на думку Чорновола, могла послужити причиною терактів.

Нагадаємо, 27 квітня внаслідок вибухів у Дніпропетровську постраждала 31 особа. За фактом вибухів порушено справу за статтею «теракт».

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.