Новини

Компанії

Фонд державного майна продав ЛАЗ, а у міста не спитав – Садовий

Фонд державного майна продав ЛАЗ, а у міста не спитав – Садовий

bus2.ru

Фонд державного майна продав ЛАЗ, а у міста не спитав – Садовий

Середа, 6 березня 2013, 19:39

Міський голова Львова Андрій Садовий переконаний, що ЛАЗ потрібно повернути у державну власність і що його приватизація є неправочинною.

Про це Варіанти повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Є багато документів, дуже велика кількість судових рішень, які визнавали не правочинною приватизацію ЛАЗу. Було виявлено дуже багато порушень. Рішення були прийняті Верховним Судом України. Ці факти були приховані», - пояснює Садовий.

Міський голова також зауважив, що місто звернулося до керівництва держави з проханням прийняти Львівський автобусний завод у державну власність.

«Ми звернулися до держави, щоб держава закцентувала увагу на цьому підприємстві. Тому що продавала це підприємство держава – Фонд державного майна. Міста ніхто не питав», - пояснює Андрій Садовий.

На думку міського голови, вирішити проблему із зупинками роботи на ЛАЗі можна за допомогою пошуку нових керівників для підприємства.

Нагадаємо, 28 лютого на пленарному засіданні сесії Львівська міська рада проголосувала за звернення до найвищого керівництва держави на підтримку трудового колективу та акціонерів ЛАЗу.

Як повідомлялося 12 лютого, ЛАЗ тимчасово призупинив свою роботу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.