Новини

Економіка

Албанія закупить швидкі в «ЛАЗу»

Албанія закупить швидкі в «ЛАЗу»

2012ua.net

Албанія закупить швидкі в «ЛАЗу»

Вівторок, 8 травня 2012, 14:16

Представники уряду та комерційних установ Албанії придбають у «Львівського автобусного заводу» партію машин швидкої допомоги та міських автобусів CityLaz. Вартість співпраці сягає декількох мільйонів євро., - повідомили у прес-службі холдингу «ЛАЗ».

Рішення про укладення договору на поставку продукції представники республіки прийняли після відвідин виробництва у Львові

Особливу увагу представники республіки приділили машинам швидкої допомоги, які холдинг ЛАЗ виготовляє на заводі у м. Дніпродзержинську.

Делегація одразу прийняла рішення придбати першу партію машин у кількості 20 шт. для потреб медичної галузі республіки. Разом з машинами швидкої допомоги в Албанію поїдуть ще 50 автобусів ЛАЗ міського типу низькою посадкою підлоги.

За словами директора торгово-фінансової компанії "ЛАЗ" Олександра Строганова, на цей час ведуться переговори щодо підписання угоди на поставку продукції та вирішується за якою системою проходитиме її оплата. Один з варіантів, який розглядають дві сторони – це реалізація машин шляхом надання товарного кредиту. Згідно з цією системо підприємство ЛАЗ отримає передоплату за свою продукцію, а решту суми буде розтерміновано на довший період.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.