Новини

Новини

Проти депутата сільради на Львівщині порушено кримінальну справу за отримання хабара

Проти депутата сільради на Львівщині порушено кримінальну справу за отримання хабара

sloff.net

Проти депутата сільради на Львівщині порушено кримінальну справу за отримання хабара

Вівторок, 3 квітня 2012, 14:08

Прокурор Львівської області порушив кримінальну справу стосовно депутата однієї з сільських рад Львівщини за вимагання та одержання хабара у понад 55 тисяч доларів США. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратура Львівської області встановила, що посадовець, перебуваючи на посаді секретаря земельної комісії з питань землекористування, будучи депутатом ради, впродовж березня-квітня цього року вимагав і одержав від особи хабар в особливо великому розмірі (понад 55 тис. дол. США) за те, щоб на сесії ради прийняли рішення про передачу у приватну власність земельної ділянки. Депутата затримали під час одержання частини незаконної винагороди в розмірі 40 тис. дол. США, предмет хабара вилучено, - зазначено у повідомленні.

Кримінальна справа порушена за ч. 4 ст. 368 КК України (одержання службовою особою хабара в особливо великому розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабара чи в інтересах третьої особи, будь-якої дії, з використанням наданої їй влади та службового становища, поєднане з вимаганням хабара).

На даний час підозрюваного затримано в порядку ст.115 КПК України(затримання слідчим підозрюваного у вчиненні злочину). У справі провадяться першочергові дії та оперативні заходи.

Відповідальність за такі протиправні діяння передбачає від 8 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати керівні посади на строк до 3 років.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.