Новини

Партія регіонів

Партія регіонів у Львові привітала ветеранів із Днем перемоги

Партія регіонів у Львові привітала ветеранів із Днем перемоги

Прес-служба «Партії Регіонів»

Партія регіонів у Львові привітала ветеранів із Днем перемоги

Вівторок, 8 травня 2012, 16:15

Львівська міська організація Партії регіонів привітала ветеранів Великої Вітчизняної війни із Днем перемоги. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської організації Партії регіонів.

Зокрема, напередодні 9 травня члени Львівської міської організації Партії регіонів відвідали більше ста львівських ветеранів. З нагоди Дня перемоги ветерани отримали від регіоналів продуктові набори та символічні «бойові сто грам».

«Акцію зі вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни ми проводимо не вперше. Торік наші активісти також вітали ветеранів з Днем перемоги. Ми хочемо, щоб ці люди, які несуть у собі живі спогади нашої непростої історії – відчували повагу до себе. Щоб вони знали, що ми їх пам'ятаємо і висловлюємо щиру подяку за те, що стали на захист своєї землі та перемогли у боротьбі із фашизмом», – наголосив голова Львівської міської організації Партії регіонів Олег Баран.

У продуктові набори, які ветерани отримали до Дня перемоги, увійшли гречка, рис, макарони, цукор, олія, згущене молоко, чай та ковбасні вироби. «Усе це продукти першої необхідності, які дозволять ветеранам згадати своїх полеглих фронтових друзів за святковим столом», – підсумував голова Залізничної районної у місті Львові організації Партії регіонів Олег Хоменко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.