Новини

Львівська ОДА

На Львівщині розроблено аграрний паспорт області

На Львівщині розроблено аграрний паспорт області

www.ukurier.gov.ua

На Львівщині розроблено аграрний паспорт області

Вівторок, 8 травня 2012, 17:35

Аграрний паспорт області розроблено для вдосконалення агропромислового розвитку та поліпшення рівня життя сільського населення Львівщини. Про це повідомляє пресс-служба Львівської облдержадміністрації.

Як зазначив Роман Верещинський, начальник головного управління агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, аграрний паспорт – це об'ємний зведений документ, що містить комплекс показників, які характеризують соціально-економічну ситуацію, наявність та використання земельних ресурсів, результати виробничої діяльності сільськогосподарських підприємств усіх організаційно-правових форм, матеріально-технічне забезпечення виробництва.

Аграрний паспорт дозволяє відстежувати динаміку трансформаційних процесів у виробничій та соціальній сферах на селі, основні показники агропромислового виробництва області, динаміку виробничо-ресурсного потенціалу сільських адміністративних районів Львівської області, які є базою для розробки обласної та районних програм соціально-економічного розвитку сільських територій, – зазначено у повідомленні.

Аграрний паспорт розрахований для керівників і спеціалістів місцевого, районного та обласного рівнів управління, потенційних інвесторів, сільськогосподарських дорадчих служб, науковців, викладачів та студентів вищих навчальних закладів, причетних до вирішення проблем розвитку сільських територій та поліпшення рівня життя сільського населення, – відзначив Р. Верещинський.

Нагадаємо, аграрний паспорт включає 36 табличних матеріалів і формується щороку станом на 31 грудня звітного періоду в паперовому та електронному варіанті.

Формування Аграрного паспорта області здійснюється у два етапи. На першому етапі до 30 червня у форми Аграрного паспорта усі райдержадміністрації разом з районними підрозділами органів статистики та агентствами з земельних ресурсів вносять дані по районах. Таким чином, формуються аграрні паспорти районів, які затверджуються головами райдержадміністрацій та надсилаються в електронній версії на адресу Львівського науково-дослідного центру продуктивності агропромислового комплексу до 30 липня для зведення.

На другому етапі Львівський науково-дослідний центр продуктивності агропромислового комплексу зводить дані Аграрного паспорта, отримані від райдержадміністрацій, формує Аграрний паспорт Львівської області та подає головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації до 30 серпня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.