Новини

Новини

Кшиштоф Зануссі завітає до Львова на Форум видавців

Кшиштоф Зануссі завітає до Львова на Форум видавців

segodnya.ua

Кшиштоф Зануссі завітає до Львова на Форум видавців

Четвер, 27 червня 2013, 10:32

Почесним гостем ювілейного 20-го «Форуму видавців у Львові» стане Польща. Відтак, серед очікуваних гостей – відомий режисер, викладач, сценарист і письменник Кшиштоф Зануссі.

Програма буде реалізована за підтримки Міністерства культури і національної спадщини (MKiDN) Республіки Польща, Посольства Республіки Польща в Україні, Генерального консульства Республіки Польща у Львові, Польського інституту у Києві, Інституту Книжки (Краків), повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Окрім письменників і поетів, на Форум завітають митці інших сфер культури, політичні та громадські діячі. Серед очікуваних гостей – Кшиштоф Зануссі, режисер, викладач, сценарист, письменник.

Кшиштоф Зануссі – особистість творча, багатогранна. Він вивчав фізику і філософію, але, на щастя своїх шанувальників, віддав перевагу режисурі. І правильність вибору підтвердилась – вже перша робота молодого режисера «Смерть провінціала» була відзначена призом Міжнародного Венеціанського кінофестивалю та головним призом на Міжнародному фестивалі в Мангеймі. Сьогодні серед нагород режисера вже є Орден князя Ярослава Мудрого V ступеня, Міжнародна премія «Балтійська зірка», відзнака лауреата Канського фестивалю в номінації «Режисер».

«Я відкриваю Вам душу, а Ви звертаєте на це увагу. У цьому сенс. За моєю працею – страх самотності. Сьогодні людство має стільки благ, але найголовнішим завжди залишиться увага один до одного», - говорить Кшиштоф Зануссі.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.