kentfencing.co.uk

Понеділок, 21 липня 2014, 12:01

Львівська фехтувальниця взяла "бронзу" на Чемпіонаті світу

фехтування

Олімпійська чемпіонка, вихованка львівської школи фехтування Яна Шемякіна виборола звання бронзової призерки чемпіонату світу 2014 року.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

На шляху до "бронзи" Шемякіна почергово перемогла мексиканку Александру Теран (15:8), українську шпажистку Олену Кривицьку (14:13) і японку Айяку Симоокаву (6:4).

В 1/4 фіналу олімпійська чемпіонка перемогла представницю Гонконгу Кон Мань Вай з рахунком 9-8.

У півфінальному поєдинку у додатковий час Шемякіна поступилася Росселлі Фіамінго з Італії – 12:13, котра і стала переможницею світової першості.

Срібло здобула німкеня Врітта Хайдеманн, ще одна бронза у Еріки Кірпу з Естонії.

Додамо, що у складі збірної команди України на цьому чемпіонаті змагалися шестеро фехтувальників з Львівщини: Шемякіна, Анастасія Івченко (шпага), Клод Юнес, Пилип Колесников, Павло Сирачинський, Олександра Сенюта (рапіра).