Новини

Новини

Прокуратура перевірить чи Колодій справді не винен

Прокуратура перевірить чи Колодій справді не винен

portal.lviv.ua

Прокуратура перевірить чи Колодій справді не винен

Четвер, 29 березня 2012, 12:54

Прокуратура Львівської області вивчає законність прийнятого Галицьким районним судом рішення щодо невинності першого заступника голови Львівської облради, члена ВО «Свободи» Петра Колодія у порушенні корупційному правопорушенні, а саме - суміщенні посад. Про це «Варіантам» повідомила речник прокуратури Львівської області Маряна Гайовська.

«На цю перевірку законом передбачено десять днів», - сказала Маряна Гайовська.

Галицький районний суд м. Львов своїм рішенням відхилив позов Прокуратури Львівської області проти першого заступника голови Львівської облради Петра Колодія, в якому останнього звинувачували у корупційному правопорушенні, а саме - суміщенні посад. Про це повідомила прес-служба ЛОО ВО «Свобода».

Суд встановив, що від дати набуття чинності (1 липня 2011 року) Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» Петро Колодій не брав участі в діяльності підприємств ТзОВ „Львівський друкар" та ТзОВ „Атмосфера-Центр-К".

Першого заступника Львівської облради пов'язують не лише із підприємствами ТОВ «Атмосфера-Центр-К» ТзОВ „Львівський друкар". За інформацією «Варіантів», Петро Колодій є співвласником ТОВ «Сервіснафтогаз», ТОВ «Еколог» та ТДВ «Газавтосервіс». А його дружина Євгенія та син Нестор - співвласники ТОВ «Винява», ТОВ «Вежа» та ТОВ «Метеорит».

У прес-службі ГУ МВС України «Варіантам» повідомили, що по справі Колодія інших матеріалів у них немає. «Усі матеріали ми передали до Львівської обласної прокуратури», - сказала працівник прес-служба ГУ МВС у Львівській області Ольга Адамаська.

Нагадаємо, що 20 січня УБОЗ склав протокол про адміністративне правопорушення Петра Колодія, згідно з яким всупереч чинному законодавству про сумісництво і суміщення з іншими видами діяльності, перший заступник голови обласної ради входить до органів правління двох підприємств. Сам же Петро Колодій заперечував усі звинувачення на свою адресу, а відкриття справи називав однією із провокацій, спрямованих на дискредитацію «Свободи».

У вересні 2011 року Петро Колодій повідомив, що подав до суду на народного депутата України Петра Писарчука за образу честі та гідності – через те, що Петро Писарчук в одному із інтерв'ю зазначив, що Петро Колодій свого часу був водієм кримінального авторитета «Завіні». Однак минуло пів року, а позовної заяви так і не було подано.

.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.