Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Євген Кузик

Фб ЄС Львів

Прес-реліз,   П'ятниця, 9 лютого 2024, 10:45

Депутати Львівської міськради звернулися до ВРУ щодо арешту полковника Романа Червінського

Євген Кузик

Депутати фракції ЄС у Львівській міськраді звернулися до ВРУ щодо політичного переслідування та арешту полковника Романа Червінського.

Депутати фракції Європейська Солідарність у Львівській міськраді звернулися до комітету Верховної ради України з питань правоохоронної діяльності щодо політичного переслідування та арешту полковника й колишнього виконувача обов'язків командира однієї з частин ССО Романа Червінського.

У зверненні, зокрема, закликають створити тимчасову слідчу комісії ВРУ стосовно зловживань та порушення законів України керівництвом органів досудового розслідування та суду.

Відповідне звернення озвучив депутат фракції Європейська Солідарність Євген Кузик на пленарному засіданні сесії 8 лютого 2024 року.

"247 днів розвідник Роман Червінський перебуває під вартою за абсолютно необґрунтованою підозрою, яку ми, депутати міської ради, розглядаємо, як політичне переслідування" – сказав Євген Кузик.

У зверненні йдеться про те, що Роман Червінський десятиліттями працював задля безпеки української держави. Він був долучений до низки спецоперацій, які провели українські силовики упродовж 2014-2021 років. З 24 лютого 2022 року став на захист України.

"Станом на сьогодні Романа Червінського утримують в одиничній камері без права побачитися з рідними. Окрім цього, стан його здоров'я значно погіршився. Проте орган досудового розслідування, суд та керівництво слідчого ізолятора понад два місяці не забезпечують надання йому належної медичної допомоги" – йдеться у зверненні.

Депутати Львівської міської ради закликають Верховну Раду проконтролювати забезпечення прав та свобод Романа Червінського, а також створити тимчасову слідчу комісії ВРУ щодо зловживань та порушення керівництвом органів досудового розслідування та суду законів України.

"Ми не маємо права мовчати над знущанням того, хто розповів суспільству правду про зрив спецоперації із захоплення найманих вбивць ПВК "Вагнер" – додав Євген Кузик.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.