Новини

Новини

Син Івана Дем'янюка підозрює єврейські організації в бажанні вчинити акт вандалізму на могилі батька

Син Івана Дем'янюка підозрює єврейські організації в бажанні вчинити акт вандалізму на могилі батька

www.ukrainianvancouver.com

Син Івана Дем'янюка підозрює єврейські організації в бажанні вчинити акт вандалізму на могилі батька

Вівторок, 3 квітня 2012, 14:26

Син Демянюка Іван Демянюк-молоший у своєму листі повідомив, що над могилою його батька  хочуть вчинити наругу. Про це на прес-конференції розповіли депутат Львівської обласної ради Михайло Барбара та заступник голови Української республіканської партії Ростислав Новоженець.

 

«Іван Дем'янюк молодший написав нам листа, у якому повідомив, що його батька поховано у США. Утім місце його поховання чоловік не хоче розголошувати, адже уже має інформацію, що цим зацікавилися єврейські організації, які мають на меті вчинити наругу над могилою українця», - сказав Ростислав Новоженець

Михайло Барбара та Ростислав Новоженець звертатимуться до Президента України, Верховної ради та Кабінету міністрів з проханням вимагати реабілітації Івана Дем'янюка  та недопущення дискримінації України як спільника нацистської Німеччини. Про це вони депутати повідомили на прес-конференції 3 квітня.

 

 

Михайло Барбара розповів, що немає жодних доказів вини Івана Дем'янюка, та навіть ізраїльський суд визнав його не винним. То ж переслідування цієї людини та створення збірного образу українця-нациста-вбивці в особі Івана Дем'янюка у ЗМІ, є спланованим і спрямованим проти України як держави. «Німеччина намагається перекласти свою вину у війні і геноциді хоча б частково на когось іншого. Починаючи з далекого 1972 року ця система вбивала Івана Дем'янюка. Про міжнародну змову проти Івана Дем'янюка та України свідчить нещасні випадки, які траплялися із людьми-захисниками Івана Дем'янюка: республіканець Патрік Бюкенен вимушено зняв свою кандидатуру на президентських виборах США,  голова Комітету захисту І. Дем`янюка в Україні Володимир Кательницький став жертвою ритуального вбивства», - сказав Михайло Бар бара.

 

«Нещодавно розсекретили секретні документи Федерального бюро розслідувань. І виявилося, що ФБР ще 25 років тому знало, що усі документи, які підтверджували вину Івана Дем'янюка -  фальшивка. Однак цю інформацію приховали. Натомість у змі постійно наголошували на вині Демянюка та підкреслювали його національність, що не притаманно західним засобам масової інформації», - сказав Ростислав Новоженець.

 

Михайло Бар бара та Ростислав Новоженець, з їхніх слів, неодноразово зверталися до української влади із проханням вплинути на ситуацію, однак отримували заперечні відповіді, у яких влада посилалась на міжнародні документи та статут ООН, а не на законодавство нашої держави. 

 

«Івана Демянюка протягом 36 років вбила вала система. То ж сьогодні можна сказати, що ця невинна людина стала жертвою вбивства, замовником якого був Ізраїль та США», - сказав Рослислав Новоженець.

 

 

 

17 березня Івана  Дем'янюк помре у Німеччині, засуджений до п’яти років тюремного увзяненн. Українця протягом 30 років звинувачували у співпраці з нацистами, а саме вбивстві понад 28 тисяч осіб під час служби охоронцем у концентраційному таборі Собібор. Звинувачення Дем'янюку висунули у 1975 році, згодом сім років чоловік провів за гратами у Ізраїлі, де його засудили до страти у 1988. Та у 1993 Верховний суд Ізраїля виправдав його.

Над Іваном Демянюком тривали судові процеси у кількох країнах: Ізраїля, США, Німеччині та Іспанії. На громадському рівні в Україні був створений Комітет захисту Дем'янюка. Але голова комітету Володимир Кательницький та його стара мати були вбиті, на тілі знайшли 36 ножових ран.[1] Злочин залишився нерозкритим.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.