Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Підтримай журналістів ІА Варіанти

Хто ми такі, що робімо й навіщо просимо підтримати нас

Хто ми такі

Варіанти  - регіональне інформаційне агентство. Ми у 2012 році випустили першу новину і вже понад 8 років залишаємося надійним альтернативним джерелом інформації для львів’ян. Ми працюємо згідно зі стандартами журналістики. У  ІА Варіанти також постійно стажуються студенти - журналісти та політологи Львівського університету,  саме тут вони роблять свої перші кроки в професії.

Хто власники

Ми так і не підшукали собі спонсора й олігарха. Все, що в нас є і що ми робимо, є власністю редакції.

Наша команда

У команду сьогодні входить 5 журналістів: Олександр Ковальчук, Зоряна Бутковська, Ірина Марушкіна, Мар’яна Пастух, Оксана Савчук.

Навіщо нам допомога

Розвиток цифрових технологій і сучасних медіакомунікацій на базі соціальних мереж спричинився до того, що сьогодні журналістські редакції не мають ефективної бізнес-моделі. Якщо раніше журналісти жили з доходів від реклами, то сьогодні всі ці доходи йдуть у кишені монополістів на канали масової комунікації - власників Google, Facebook  тощо. Ми не можемо заробити на рекламі достатньо, хоча б для зарплат журналістам. Тому ми звертаємося безпосередньо до читача за підтримкою. Ваша підтримка дасть нам шанс не лише вижити, але й розвиватись.

На що ми її витрачаємо

Щодня ми виготовляємо  новини й різні форми довгих текстів про події у Львові й Львівщині. Своїми публікаціями  ми допомагаємо людям краще орієнтуватись в ситуації, сформувати власне бачення подій і знайти адекватну відповідь на виклики.  Ваша підтримка допоможе нам  робити нашу роботу старанно, реалізовувати складні журналістські проєкти, підвищити якість візуального контенту. Ми гарантуємо, що кожна отримана гривня (а також долар і євро) будуть витрачені на зарплати журналістів або ж вкладені в розвиток редакції. Сума пожертвування, яку ТОВ "Варіанти Львів" має право отримувати згідно статуту (п.1.14), поверненню не підлягає.

Що покращимо в роботі

Завдяки вашій підтримці ми  збільшимо  кількість  і покращимо якість  наших матеріалів, отримаємо можливість підвищити ефективність SMM-просування нашої інформації в соціальних мережах, реалізуємо спеціальні проєкти, присвячені Львову, його минулому і сьогоденню. 

Своїм внеском ви підтримаєте незалежну, якісну журналістику.