Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пункт пропуску з Польщею

StrazGraniczna

Понеділок, 8 квітня 2024, 09:00

На польському кордоні вантажівки очікують понад 100 годин на в'їзд в Україну

пункт пропуску з Польщею

Затримки виникли на п'яти пунктах пропуску через акцію протесту польських фермерів.

Про це повідомляє Прикордонна служба Польщі.

За інформацією польських прикордонників, станом на сьогодні на ранок у п'яти пунктах пропуску на кордоні з Україною зафіксували черги з вантажівок, зокрема, час очікування на в'їзд в Україну складав від 7 до 106 годин.

Зокрема, затримки спостерігалися у пункті пропуску "Шегині – Медика", де час очікування вантажівок склав 62 години, у пункті пропуску "Смільниця – Кросценко" – 7 годин, у пункті пропуску "Краківець – Корчова" – 57 годин, у пункті пропуску "Рава-Руська – Гребенне" – 30 годин, у пункті пропуску "Угринів – Долгобичув" – 106 годин.

Натомість відсутні черги на в'їзд в Україну легкових авто та автобусів.

Нагадаємо, 9 лютого польські фермери знову розпочали блокаду у пунктах пропуску "Медика – Шегині", "Гребенне – Рава-Руська" та "Дорогуськ – Ягодин". Зазначимо, у "Медиці" блокували рух не лише вантажівок, а й легкових автівок та автобусів.

Також 19 лютого польські фермери намагалися заблокувати рух потягів у пункті пропуску "Ягодин – Дорогуськ", а вчора вони перекрили залізницю біля "Медики" і висипали зерно з вагона.

Крім цього, 20 лютого польські фермери перекрили рух для усіх видів транспорту у пунктах пропуску "Долгобичув – Угринів", "Зосін – Устилуг" та "Гребенне – Рава-Руська".

А з 21 березня польські фермери припинили блокувати рух вантажівок у пункті пропуску "Шегині – Медика".

Додамо, Генеральна консулка Польщі у Львові назвала дії поляків на кордоні ганебними та вибачилася перед українцями.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.